°C

Wielka majówka 2019 już za nami!

Wielka majówka na 97.1 FM
 

Działo się przez pięć dni! Było muzycznie, grillowo, konkursowo. Zobacz, jak wyglądała tegoroczna majówka na naszej antenie.

W najdłuższy majowy weekend byliśmy oczywiście #ZawszeTamGdzieTy!

Przez pięć dni mieliśmy dla Was sporo dobrej muzyki, ale nie tylko. Ten czas spędziliśmy między innymi przy… grillu. Dosłownie i w przenośni. Nasz radiowy MacGyver, czyli Monika Bartkowicz-Krzysztof, która przygotowuje dla Was program „To Ci się przyda”, zaproponowała kilka ciekawych patentów przydatnych przy naszym narodowym sporcie.

DOBRE RADY

Było słów kilka o czyszczeniu grilla:

Znalazła się też dobra rada dla zapominalskich. Jak zrobić samemu podpałkę do grilla?

Grill to nie tylko mięso, ale i owoce:

Bez porad okołomięsnych się nie obyło:

Monika uczyła nas także… cierpliwości:

 

PRZEPISY I INSPIRACJE

Oprócz dobrych rad, przydatnych podczas grillowania nie zabrakło przede wszystkim inspiracji. Zosia Zaborowska, finalistka kulinarnego talent-show dla dzieci, podzieliła się z nami i Wami paroma pomysłami na dania z rusztu.

Kurczak

Szparagi

Burgery

Sos

Deser

 

Słuchaczy zaś godnie reprezentował Michał Kotarski, pasjonat sportu i gotowania. Jego grillowe inspiracje również pojawiały się na 97.1 FM, a odsłuchać je ponownie możecie poniżej.

Łosoś

Skrzydełka w coli

Masło czosnkowo-ziołowe

Polędwiczki wieprzowe

Mamy nadzieję, że te kulinarne inspiracje Wam smakowały i natchnęły do poszukiwać lepszych grillowych rozwiązań!

KONKURSY

Podczas „Wielkiej majówki na 97.1 FM” nie zabrakło konkursów. Jacek Białogłowy rozdawał Wam bilety na wydarzenia sportowe, a facebookowy profil Radia Zielona Góra zalała ponad setka fotografii, które przysłaliście na konkurs przygotowany przez nas wspólnie z Leroy Merlin.

Każdego dnia wybieraliśmy najlepszą fotkę, a laureatami zostali: Tomasz, Róża, Michał, Beata i Dacjan!

Wielka majówka 2019 już za nami! - Radio Zielona Góra 97,1FM

A wielką galerię z wielkiej majówki zielonogórzan możecie zobaczyć tutaj.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i… do usłyszenia #ZawszeTamGdzieTy, nawet w przyszłym roku podczas kolejnej Wielkiej majówki na 97.1 FM! 😉

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku