°C

WHY DON’T WE – What Am I

 

Przebojowa popowa formacja Why Don't We zaprezentowała nowy singiel 'What Am I' wraz z teledyskiem, który nakręcił Andy Hines. Autorem piosenki jest Ed Sheeran, a za produkcję odpowiada Steve Mac.

 ‚What Am I’ to triumfalny następca mającego w USA złoty status utworu ‚8 Letters’, który zgromadził 204 miliony odsłuchów, spośród ponad 1,2 miliarda globalnych streamów zespołu.
 
‚What Am I’ pojawia się w ekscytującym dla Why Don’t We okresie. Zespół właśnie odbywa największą trasę w roli gwiazdy – 8 Letters Tour, w ramach której muzycy wystąpili już na wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii. W tym miesiącu zostali też wyróżnieni nagrodą Choice Music Group podczas gali Teen Choice Awards, a ponadto otrzymali nominację do MTV Video Music Awards w kategorii Najlepsza Grupa. Dodatkowo formacja wystąpi w ramach TODAY Show Citi Concert Series i 2 września powróci do Rockefeller Plaza, gdzie przyciągnęli jeden z największych tłumów ubiegłych wakacji.
 
‚What Am I’ to ósme wydawnictwo Why Don’t We w 2019 roku. Wcześniej fani usłyszeli m.in. ‚I Don’t Belong In This Club’ z Macklemore’em, ‚Come To Brazil’, ‚Unbelievable’ i ‚Big Plans’.
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku