°C

WHITESNAKE / BUDKA SUFLERA; FELICJAN ANDRZEJCZAK

Warner Music
WHITESNAKE – Always The Same
 
‚The ROCK Album’ to kompilacja 16 najlepszych rockowych utworów Whitesnake, w nowych miksach i zremasterowanych wersjach. Na albumie niepublikowany dotąd utwór ‚Always The Same’. 
 
Whitesnake zebrali swe najmocniejsze utwory i zamieścili na odpowiednio zatytułowanym wydawnictwie ‚The ROCK Album’. To pierwszy krążek zespołu otwierający trylogię ‚Red, White and Blues Trilogy’, na którą złożą się trzy tematycznie wyselekcjonowane wydawnictwa: ‚Love Songs’ (red – czewień), ‚The ROCK Album'(white – biel) i ‚The BLUES Album’ (blue – błękit).
 
Na ‚The ROCK Album’ składają się utwory z 6 studyjnych albumów Whitesnake, które ukazywały się na przestrzeni 30 lat (od 1984 do 2011 roku).
 
 

 
 
BUDKA SUFLERA; FELICJAN ANDRZEJCZAK Niebo Co Dzień
 

‚Niebo Co Dzień’,  to nowy singiel Budki, który zespół nagrał z Felicjanem Andrzejczakiem. Jest to przedsmak wspólnej płyty Artystów.

– W ubiegłym roku, przed koncertem siedzieliśmy w garderobie hali Spodek w Katowicach. Lipko, Jurecki, Andrzejczak, Zeliszewski. Nagle wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że 38 lat przyjaźni i koncertowania z Felkiem nie jest podsumowane żadną wspólną płytą. Niesamowite! – Piosenka ‚Niebo Co Dzień’ to pierwszy utwór z płyty, którą tak bardzo wszyscy nagle zapragnęliśmy nagrać. W lutym tego roku przedwczesna śmierć Romka dopisała smutny scenariusz do wszystkich piosenek jakie nam zostawił. Ta oraz inne nowe piosenki nabrały dla nas niezwykłego, magicznego znaczenia. Wierzymy, że ten premierowy utwór zagości w Waszych sercach, tak jak w naszych.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku