°C

WELSHLY ARMS / ZOE WEES

Universal Music
WELSHLY ARMS I Will Overcome

Formacja z Cleveland w stanie Ohio serwuje nam kolejny po 'Legendary' oraz 'Sanctuary' hit. Tym razem z delikatnie soulowo-gospelowymi chórkami! To pierwszy singiel po lockdownie. Wcześniej ukazały się 'Trouble', 'Stand' i 'Save Me From The Monster In My Head'.

 

 
 
 
 
ZOE WEES Girls Like Us

Zoe Wees prezentuje singiel oraz klip do utworu 'Girls Like Us'. Fanami 18-letniej wokalistki i kompozytorki są m.in. James Corden czy Zane Lowe. Artystka zyskała rozgłos za sprawą utworu 'Control', który stał się światowym wiralem ze względu na zachwycający wokal Zoe oraz mocny przekaz.

Zoe Wees pokazuje środkowy palec nierealnym kanonom piękna oraz chce wesprzeć wszystkie dziewczyny, które zmagają się z presją otoczenia, wszechobecnych marek, influencerów i algorytmów.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku