°C

VIKI GABOR / TAI VERDES

Sony Music
VIKI GABOR Moonlight

Viki Gabor rozpoczyna rok szkolny księżycowym krokiem! Choć w życiu czternastolatki (!) przez ostatnie miesiące zmieniło się wiele pod kątem zawodowym, to prywatnie Viki postanowiła nieco się wyciszyć i skupić na tworzeniu nowego materiału. Pierwszym efektem prac w studio jest singiel 'Moonlight', który Viki stworzyła wraz z Jeremim Sikorskim oraz Mikołajem Trybulcem. Utwór otwiera nowy rozdział w karierze Artystki – singiel, co nie tak częste u Viki, jest w większości po polsku i traktuje o rozterkach w jej codziennym życiu. 'Moonlight' to również ukłon w stronę fanów, a jednocześnie idolki Viki – Ariany Grande.
– Odkrywam wiele nowych dźwięków, eksperymentuję. Cieszę się, że mogę to robić już na tym etapie i kreować małymi krokami swój własny vibe. Czerpię dużo z r&b z lat 90. i wczesnych 2000., śledzę także nowości. Aktualnie na moich plejkach króluje H.E.R, Biggie, Summer Walker czy Burna Boy. Oczywiście wciąż na moją twórczość ma wpływ Ariana. Ciekawym procesem dla mnie było napisanie piosenki zarówno bardzo osobistej, która myślę, że poruszy moich fanów, a jednocześnie oddać swego rodzaju hołd Ari i nawiązać pewnymi zabiegami do jej muzyki. Czy 'Moonlight' definiuje mój materiał? Chyba jeszcze trochę za wcześnie, abym to mogła stwierdzić. Na pewno będę opierać się w dużej części na ciekawych bitach i nie rezygnuję z angielskiego, w którym czuję się bardzo komfortowo – opowiada Viki.

 

 

TAI VERDES A-O-K

To niesamowity artysta, który zdobył sławę dzięki platformie TikTok. Jego utwory 'Drugs', 'Stuck In The Middle', a teraz także 'A-O-K' podbijają serca młodych fanów.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku