°C

VIKI GABOR Superhero

 

Viki Gabor z piosenką 'Superhero' będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania 'Szansy Na Sukces' oraz telewidzowie.

Viki Gabor, zgodnie z zasadami finału, w odcinku ‚Szansy Na Sukces’, wykonała dwie piosenki: ‚Zapamiętaj’ z repertuaru Blue Cafe oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: ‚Superhero’.

Autorami utworu są Patryk Kumór i Lanberry, którzy stworzyli również utwór ‚Anyone I Want To Be’ – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo.

Po ogłoszeniu wyników Viki nie kryła wzruszenia oraz radości ze zwycięstwa. Podziękowała pozostałym uczestniczkom konkursu: Nikoli Fiedor i Gabrieli Katzer. Zaprosiła je na scenę, tym samym dając przykład zdrowej rywalizacji oraz przyjaźni, w myśl najnowszego singla: „So come together, ‘cause together we are one”.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku