°C

VIKI GABOR; KAYAH – Ramię W Ramię

 

Supermenka i Superhero łączą siły! Viki Gabor i Kayah we wspólnym utworze! Dwie kobiety. Dwa pokolenia. Dwa niesamowite głosy. Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze 'Ramię W Ramię' – który z pewnością zostanie jednym z największych hitów tegorocznego karnawału!

Utwór, który powstał z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń – doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej,choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 – Viki Gabor.

Piosenka napisana została przez autorów sukcesu ‚Superhero’ czy ‚Anyone I Want To Be’ – Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu,natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek! Taki skład zwiastuje hit i sukces!

Jak mówi Kayah – Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!
Viki współpracę z Kayah komentuje – Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!

Teledysk, za który odpowiedzialna jest Agencja Artystyczna Pompidou, nawiązuje zarówno do przesłania jak i energii utworu. Jest kolorowy, żywy, energiczny, a występują w nim nikt inny – jak tylko kobiety!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku