°C

VARIUS MANX; KASIA STANKIEWICZ Śliwkowy Deszcz

Powrót Kasi Stankiewicz do zespołu Varius Manx był niewątpliwie zauważalnym momentem na polskim rynku muzycznym. Jednym z efektów tego spektakularnego powrotu jest Album 'Ent'.  'Śliwkowy Deszcz' to kolejna muzyczna propozycja z tej płyty. Teledysk do tego utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz z pewnością będzie nie lada zaskoczeniem dla wielu fanów zespołu.

Autorzy o samej piosence mówią tak:
‚„Jak powstawała kompozycja Śliwkowy deszcz, mieliśmy w kraju śliwkowy urodzaj, a zatem…do przetworów’ – komentuje przewrotnie Robert Janson. ‚To lekki, melodyjny, z przekazem miłości w tekście utwór, który skradł serca wielu słuchaczom’.

‚Śliwkowy deszcz” jest piosenką o takim miłym stanie ciała i świadomości, kiedy zostawiając obok na chwilę śmieci rzeczywistości, możesz patrzeć w słońce, a ono nie razi’ – dodaje Kasia Stankiewicz.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.