°C

V/A ‚Albo Inaczej 2’

 

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt 'Albo Inaczej' doczekał się kontynuacji!

Na płycie ‚Albo Inaczej 2’ usłyszymy Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igo, Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego!

 

Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewają teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego muzyki.

 

Płyta ukazałą się 25 maja nakładem labelu Alkopoligamia.com.

 

 

Lista utworów:

1. Piotr Zioła – Nie Mamy Skrzydeł (Miuosh)

2. Natalia Nykiel – Mogę Wszystko (WWO)

3. Mrozu – Gdyby Miało Nie Być Jutra (Pezet)

4. Daria Zawiałow – Nic (W.E.N.A.)

5. Fismoll – Sznurowadła (Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne)

6. Ralph Kaminski – Chodź Ze Mną (Eldo)

7. Justyna Święs – Czerwona Sukienka (Fisz)

8. Monika Borzym – Złe Nawyki (2cztery7)

9. Igo – Mówią Mi (Grammatik)

10. Rosalie. – Ile Mogę (Te-Tris)

11. Krzysztof Zalewski – Chwila (Numer Raz)

12. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Ziola – Chwile Ulotne (Paktofonika)

/Agora S.A.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka