°C

TWENTY ONE PILOTS / NATALIA NYKIEL

Warner Music
TWENTY ONE PILOTS Saturday
 
Twenty One Pilots starannie umilają fanom oczekiwanie na premierę nadchodzącego albumu i ogólnoświatowy livestream, podczas którego usłyszymy nowe utwory. W najnowszym utworze możemy usłyszeć rozmowę telefoniczną z Jenną (żoną Tylera), która pewnego wieczoru zadzwoniła do piosenkarza, by wypytać o jego plany na wieczór. Rozmowa przypadkiem się nagrała i frontman zespołu uznał, że doskonale nadaje się do piosenki.
 
 
 

 
 
 
NATALIA NYKIEL P.R.I.D.E.

Natalia Nykiel wraca z nowym singlem zapowiadającym jej najbardziej osobistą płytę. Aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki, Artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. To podróż przez fantastyczną dystopię, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą. 'P.R.I.D.E.' to zaledwie pierwszy wycinek niepokojącego uniwersum nowego projektu Natalii. Na pewno najmniej mroczny.
Następca płyt 'Lupus Electro', 'Discordia' i 'Origo' ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów o albumie poznamy wkrótce.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku