°C

TOVE LO; ALMA – Bad As The Boys

Tove Lo zaprezentowała nową piosenkę – 'Bad As The Boys' z gościnnym udziałem ALMY. Artystka ogłosiła również szczegóły nowej płyty, która ukaże się 20 września. Na 'Sunshine Kitty' trafią ekscytujące duety z Kylie Minogue, Jaxem Jonesem i wieloma innymi.

‚Bad As The Boys’ opowiada o moim pierwszym wakacyjnym dziewczyńskim zauroczeniu, gdy byłam nastolatką, o uczuciu, które towarzyszy ci, gdy wiesz, że kończy się lato, a wraz z nim – ta znajomość – opowiada Tove Lo.

‚Sunshine Kitty’ powstawała w Los Angeles oraz Szwecji. Dla Tove Lo to nowy rozdział w karierze. Tytuł to, jak wyjaśnia wokalistka: – Gra słów odnosząca się do kobiecej siły, ale w pozytywny, radosny sposób. Wiąże się też z rysiem, który jest na okładce – to reprezentacja mojej osobowości oraz część mojej nowej muzyki. Urocza, ale robiąca głupie rzeczy, np. wdająca się w bójki albo upijająca się do nieprzytomności – tak brzmi ten album.


Tove Lo debiutowała w 2014 roku albumem ‚Queen Of The Clouds’. Jeden z singli promujących wydawnictwo, ‚Habits (Stay High)’, dotarł do trzeciego miejsca Billboard Hot 100. Kolejny album, ‚Lady Wood’ (2016), trafił na 11. miejsce Billboard Top 200. Sequel tej płyty, „Blue Lips (Lady Wood Phase II)”, został uznany przez dziennikarzy „Rolling Stone” jedym z najlepszych popowych krążków 2017 roku. Głos artystki można było usłyszeć m.in. w ‚Out of My Head’ Charli XCX, ‚Close’ Nicka Jonasa, ‚Say It’ Flume, ‚Blow That Smoke’ Major Lazer czy ‚Heroes’ Alesso. Tove Lo koncertowała z takimi gwiazdami jak Coldplay, Katy Perry, Maroon 5 i wielu innych. Szwedka jest współautorką piosenek ‚Love Me Like You Do’ Ellie Goulding czy ‚Homemade Dynamite’ Lorde. Pisała również m.in. dla Zary Larsson, Icona Pop, Victorii Justice, MS MR, Lei Michele i Hilary Duff. Tove Lo stworzyła także krótkometrażowe filmy ‚Fire Fade’ oraz ‚Fairy Dust’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.