°C

TOPIC; A7S / LADY GAGA; ARIANA GRANDE / HARRY STYLES

Universal Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, na 2020, czasie obecnym skończywszy. Pora na kolejne hity, tym razem te bieżące, wciąż gorące!

Zapraszamy do ostatniego tygodniowego głosowania! Dziś w zestawie Topic i A7S, Ariana z Lady Gagą i Harry Styles! Na hity z 2020 głosujemy do północy w niedzielę!

TOPIC; A7S Breaking Me

Tobias Topic połączył siły z wokalistą Alexandrem Tiderbrinkiem, ukrywającym się pod pseudonimem A7S i szturmem zdobywają listy w kolejnych krajach! Belgia, Izrael, Portugalia, czy Rumunia, potem równie bez wysiłkowo inne kraje, jak choćby Australia, Kanada, Niemcy, Nowa Zelandia, Wyspy Brytyjskie, czy Irlandia!

 

LADY GAGA; ARIANA GRANDE Rain On Me
 
Piosenka z szóstego albumu studyjnego Gagi ‚Chromatica’. ‚Rain On Me’ jest dance-popową, disco, house i electropopową kompozycją, która zawiera elementy French house, techno oraz muzyki elektronicznej. Gaga opisała ją jako „świętowanie wszystkich łez”, a sama piosenka jest o tym jak żyć dalej, pomimo trudności.
 

 

HARRY STYLES Watermelon Sugar

Nagranie znajdzieicie na drugim studyjnym albumie piosenkarza – ‚Fine Line’.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek 18. września o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku