°C

TOM GRENNAN – Lighting Matches

Premiera płyty Toma Grennana to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych  w 2018 roku na Wyspach. I nie jest to żadna przesada - ten ulubieniec brytyjskiej publiczności przekonał do siebie singlami 'Royal Highness', 'Sober' i 'Found What I’ve Been Looking For' (ten ostatni wykorzystano m.in. w telewizyjnej oprawie Premier League)  oraz kilkoma solowymi EP-kami.

Za produkcję debiutanckiego krążka ‚Lighting Matches’ odpowiadają Fraser T Smith (Florence + The Machine/ Gorillaz / Plan B) i Dan Grech (Liam Gallagher / Killers / Radiohead) oraz Eg White, znany ze współpracy z samą Adele.

 

Silny głos i dobre (przywodzące czasem na myśl tematy bondowskie!) melodie tworzą jeden z najciekawszych brytyjskich krążków tego roku. Aktualnym singlem z płyty jest kawałek ‚Barbed Wire’.

Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD, CD Deluxe (4 dodatkowe utwory) a także na winylu.

 

Spis utworów:
1. Found What I’ve Been Looking For   
2. Royal Highness   
3. Barbed Wire   
4. Run in the Rain   
5. Aboard   
6. Lighting Matches   
7. Lucky Ones    
8. Sober   
9. I Might  
10. Make ’em Like You   
11. Something in the Water   
12. Little By Little Love   
13. Praying   
14. Secret Lover   
15. Sweet Hallelujah   
16. All Goes Wrong (Acoustic)   

/Sony Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.