°C

TOM GRENNAN – Lighting Matches

 

Premiera płyty Toma Grennana to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych  w 2018 roku na Wyspach. I nie jest to żadna przesada - ten ulubieniec brytyjskiej publiczności przekonał do siebie singlami 'Royal Highness', 'Sober' i 'Found What I’ve Been Looking For' (ten ostatni wykorzystano m.in. w telewizyjnej oprawie Premier League)  oraz kilkoma solowymi EP-kami.

Za produkcję debiutanckiego krążka ‚Lighting Matches’ odpowiadają Fraser T Smith (Florence + The Machine/ Gorillaz / Plan B) i Dan Grech (Liam Gallagher / Killers / Radiohead) oraz Eg White, znany ze współpracy z samą Adele.

 

Silny głos i dobre (przywodzące czasem na myśl tematy bondowskie!) melodie tworzą jeden z najciekawszych brytyjskich krążków tego roku. Aktualnym singlem z płyty jest kawałek ‚Barbed Wire’.

Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD, CD Deluxe (4 dodatkowe utwory) a także na winylu.

 

Spis utworów:
1. Found What I’ve Been Looking For   
2. Royal Highness   
3. Barbed Wire   
4. Run in the Rain   
5. Aboard   
6. Lighting Matches   
7. Lucky Ones    
8. Sober   
9. I Might  
10. Make ’em Like You   
11. Something in the Water   
12. Little By Little Love   
13. Praying   
14. Secret Lover   
15. Sweet Hallelujah   
16. All Goes Wrong (Acoustic)   

/Sony Music

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku