°C

TIESTO; JONAS BLUE; RITA ORA – Ritual

 

Supergwiazdy muzyki – Tiësto, Jonas Blue i Rita Ora – łączą siły we wspólnym kawałku 'Ritual'. Singiel jest tak przebojowy, że jego słuchanie bez wątpienia stanie się Waszym codziennym rytuałem.

Jak mówi Tiësto: – ‚Jonas Blue to niezwykle utalentowany artysta. Od dawna szukaliśmy okazji, by nad czymś wspólnie popracować. Przyszedł do mnie ze świetnym pomysłem. Zawsze jestem chętny na eksplorowanie nowych stylów. Brzmienie ‚Ritual’ zdecydowanie wyróżnia się na tle moich innych kawałków. Wokal Rity przenosi kawałek na wyższy poziom!’

Tiësto nieustannie poszukuje nowych brzmień oraz ekscytujących współpracowników. Tej wiosny słynny DJ wydał ‚Together’ – kolekcję dance’owych utworów, przy tworzeniu których wspierali go wschodzący producenci. W 2018 roku na listach przebojów królował utwór ‚Jackie Chan’ z gościnnym udziałem Dzeko, Preme i Post Malone’a. Kawałek ma już ponad 500 mln streamów i ponad 165 mln wyświetleń klipu. Otrzymał również nominację do Billboard Music Award.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku