°C

THE WANTED / PLATEAU / MYSLOVITZ

Warner Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 18 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2013!

Nowa 3 w głosowaniu! Dziś dorzucamy utwory The Wanted, Plateau i grupy Myslovitz! Na hity z 2013 głosujemy do północy w niedzielę!

THE WANTED Walks Like Rihanna

Irlandzko-brytyjski boy band zelektryzował publiczność tak europejską, jak amerykańską właśnie tym hitem, z Rihanną w tytule. Video do tego utworu było parodią 3 teledysków 3 bardzo popularnych grup męskich ‚Bye Bye Bye’ grupy NSYNC, ‚I Want It That Way’ Backstreet Boys, a także ‚Back For Good’ Take That. Nagranie było 3 singlem z 3 krążka grupy ‚Word Of Mouth’.

 
 
PLATEAU Niebezpiecznie Piękny Świt

Specjaliści od poetyckiego rocka dali nam wiele wspaniałych piosenek. Po słynnym krążku ‚Projekt Grechuta’ poprzeczka był zawieszona bardzo wysoko, oczekiwania były mocno wyśrubowane i w tedy na rynku pojawił się piąty album. To liryczna, dojrzała i jednocześnie poetycka płyta zawierająca nie tylko autorskie utwory, ale również premierową piosenkę napisaną specjalnie dla zespołu przez Marka Jackowskiego, który występował z Plateau przez ostatnie dwa i pół roku swojego życia. Pierwszym zwiastunem płyty było nagranie ‚Niebezpiecznie Piękny Świt’.

 
 
 
MYSLOVITZ Wszystkie Ważne Zawsze Rzeczy

Piosenka jest  trzecim singlem z albumu ‚1.577’ grupy Myslovitz. Ciekawe czy ktoś z Was policzył ile z tej tytułowej liczby albumowych słów kryje w sobie ten przebój? Dziewiąty album studyjny Myslovitz jest jednocześnie pierwszym nagranym z nowym wokalistą – Michałem Kowalonkiem. Chłopaki planowały nagrać EP-kę, wyszedł całkiem zgrabny album, a nagranie ‚Wszystkie Ważne Zawsze Rzeczy zostało zarejestrowane z gościnnym udziałem Natalii Baranowskiej.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek (31.07) o godzinie 18.00!

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku