°C

THE SCRIPT – Sunsets & Full Moons

 

The Script podzielili się ze światem swoim nowym albumem – 'Sunsets & Full Moons'. To już szósty krążek w dorobku zespołu, który znalazł się w szczytowej formie. Główny singiel 'The Last Time' był odtwarzany przez fanów Dublińczyków miliony razy. Od jego premiery zespół miał okazję pojawić się wielokrotnie w brytyjskich programach telewizyjnych i radiowych.

Płyta ‚Sunsets & Full Moons’ to zestawienienie chwytliwych melodii, burzy emocji i doskonałego brzmienia. Pod wieloma względami można go uznać za kontynuację pokochanego przez słuchaczy debiutanckiego krążka. Oba miały swoją genezę w bardzo trudnych chwilach. Frontman – Danny O’Donoghue stracił ojca w czasie nagrywania pierwszego albumu, 10 lat później nasz świat opuściła jego matka. Naturalnie odbicie tych zdarzeń można dostrzec w muzyce The Script. Szczerość w dzieleniu się swoimi tragicznymi doświadczeniami tworzy niesamowitą nić porozumienia ze słuchaczami.

Krążek został wyprodukowany przez sam zespół w Metropolis Studios. Przy miksach i masteringu wspierał ich stary przyjaciel – Mark ‚Spike’ Stent (Coldplay, Beyonce, Frank Ocean), Manny Marroquin (Post Malone, Lizzo, Dua Lipa) i Dan Frampton (AuRa, Major Lazor, Jack Sovoretti). W rezultacie dla The Script rozpoczęła się nowa era. Do tej pory projekt sprzedał na świecie ponad 10 milionów albumów, prawie 2 miliony biletów na swoje koncerty, a każdego miesiąca ich piosenki odtwarzane są przez ponad 12 milionów fanów.

Lista piosenek:
1. Something Unreal
2. The Last Time
3. Run Through Walls
4. If You Don’t Love Yourself
5. Hurt People Hurt People
6. Same Time
7. Underdog
8. The Hurt Game
9. Hot Summer Nights

/Sony Music

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku