°C

THE KID LAROI; MILEY CYRUS / ANITTA

Warner Music
THE KID LAROI; MILEY CYRUS Without You

Po swoim debiucie w największych telewizyjnych programach w Stanach Zjednoczonych The Kid LAROI. szykuje się na jeszcze mocniejsze wejście w muzyczną scenę głównego nurtu. Najnowszy album Kida zadebiutował na 3 miejscu listy Billboard, wspiął się na pierwsze miejsce australijskiej listy ARIA, a singiel 'Without You' podbija stacje radiowe na całym świecie. Teraz Artysta połączył z Miley Cyrus, która dołączyła do niego w niesamowitym hicie.

 

 
 
ANITTA Girl From Rio

Brazylijska popowa supergwiazda, Anitta, zaprezentowała nowy singiel 'Girl From Rio' wraz z klipem. Wideo stanowi hołd dla rodzinnego miasta wokalistki, Rio de Janeiro. Unowocześniając melodię szlagieru 'The Girl From Ipanema' na miarę XXI wieku, Anitta zaproponowała zmysłową, seksowną odę dla kobiet z jej rodzinnego miasta. 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku