°C

THE INTERNET – Hive Mind

 

Kto wie czy nowa płyta soulowo-hiphopowej formacji The Internet nie zostanie okrzyknięta jednym z najlepszych krążków tego roku? Świetne przyjęcie singli 'Roll (Burbank Funk)' i 'Come Over' zaostrzyło apetyty na długo oczekiwanego następcę 'Ego Trip' z 2015 roku.

Wreszcie jest – ‚Hive Mind’ to propozycja futurystyczno popowa, która nie powstałaby gdyby nie przerwa w działalności zespołu, kiedy cała piątka (!) muzyków The Internet wydała swoje solowe albumy. Pełni nowych pomysłów i z wolnością artystyczną, jakiej jeszcze w zespole nie było, The Internet nagrali krążek radosny, pokazujący pozytywny stosunek do życia i radość z tworzenia muzyki.

 

Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD i 2 dwóch winylach.

The Internet mają na koncie 2 płyty, nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary i niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, które przyniosły im tytuł jednego z najbardziej ekscytujących zespołów młodego pokolenia. W Polsce można ich było zobaczyć 11 lipca w warszawskim klubie Palladium.

 

 

Spis utworów:
1. Come Together
2. Roll (Burbank Funk)
3. Come Over
4. La Di Da
5. Stay The Night
6. Bravo
7. Mood
8. Next Time / Humble Pie
9. It Gets Better (With Time)
10. Look What U Started
11. Wanna Be
12. Beat Goes On
13. Hold On

/Sony Music Entertainment

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka