°C

THE INTERNET – Hive Mind

Kto wie czy nowa płyta soulowo-hiphopowej formacji The Internet nie zostanie okrzyknięta jednym z najlepszych krążków tego roku? Świetne przyjęcie singli 'Roll (Burbank Funk)' i 'Come Over' zaostrzyło apetyty na długo oczekiwanego następcę 'Ego Trip' z 2015 roku.

Wreszcie jest – ‚Hive Mind’ to propozycja futurystyczno popowa, która nie powstałaby gdyby nie przerwa w działalności zespołu, kiedy cała piątka (!) muzyków The Internet wydała swoje solowe albumy. Pełni nowych pomysłów i z wolnością artystyczną, jakiej jeszcze w zespole nie było, The Internet nagrali krążek radosny, pokazujący pozytywny stosunek do życia i radość z tworzenia muzyki.

 

Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD i 2 dwóch winylach.

The Internet mają na koncie 2 płyty, nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary i niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, które przyniosły im tytuł jednego z najbardziej ekscytujących zespołów młodego pokolenia. W Polsce można ich było zobaczyć 11 lipca w warszawskim klubie Palladium.

 

 

Spis utworów:
1. Come Together
2. Roll (Burbank Funk)
3. Come Over
4. La Di Da
5. Stay The Night
6. Bravo
7. Mood
8. Next Time / Humble Pie
9. It Gets Better (With Time)
10. Look What U Started
11. Wanna Be
12. Beat Goes On
13. Hold On

/Sony Music Entertainment

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.