°C

TAYLOR SWIFT – Lover

 

Ballada rozpoczyna się tekstem 'Możemy zostawić świąteczne lampki aż do stycznia. To nasze miejsce, my ustalamy zasady'. Do 'Lover' powstał teledysk, który ukazał się dzień przed premierą płyty. Za reżyserię klipu odpowiadają Swift oraz Drew Kirsch.„Lover” to siódmy krążek w dyskografii Taylor Swift. Album promują single 'Me!', 'You Need To Calm Dawn' oraz tytułowy.

Sama Taylor tak mówi o albumie:

– ‚Lover’ to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana!

Z okazji zbliżających się świąt Taylor zaplanowała dla fanów niespodziankę. Oczywiście w klimacie! Artystka opublikowała remiks piosenki ‚Lover’. W utworze gościnnie pojawia się Shawn Mendes.

Shawn Mendes dodał kilka linijek do romantycznej piosenki: – Możemy zapalić kilka świeczek i tańczyć w kuchni, kochanie / Nasze zdjęcia z młodości wiszą na ścianie / Usiądziemy na werandzie / Zaśpiewam ci piosenki miłosne, by na końcu dodać W końcu cię mam / Nie pozwolę ci upaść.

Przypominamy, że Taylor Swift jest gwiazdą Open’er Festivalu 2020.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku