°C

SYLWIA GRZESZCZAK – Rakiety

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala 'rakiety' i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Nowy singiel ‚Rakiety’ zobrazowany został fantastycznym klipem, wystartowała również przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany ‚Best Of Live: 10 Ten Tour’. Pemierę albumu zaplanowano na 20 września.

W 2019 roku minęło dzisięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu ‚Ona i On’. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu Artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje Artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

Krążek ‚Best Of Live: 10 Ten Tour’ jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości Artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.