°C

SYLWIA GRZESZCZAK – Rakiety

 

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala 'rakiety' i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Nowy singiel ‚Rakiety’ zobrazowany został fantastycznym klipem, wystartowała również przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany ‚Best Of Live: 10 Ten Tour’. Pemierę albumu zaplanowano na 20 września.

W 2019 roku minęło dzisięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu ‚Ona i On’. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu Artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje Artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

Krążek ‚Best Of Live: 10 Ten Tour’ jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości Artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku