°C

STING / JENNIFER LOPEZ

Sony Music
STING For Her Love

Mamy już na rynku 'The Bridge', najnowszy album Stinga. Album został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej. Kolejny singiel z albumu nosi tytuł 'For Her Love'.

 

 
 
 
JENNIFER LOPEZ On My Way (Marry Me)
 
’Wyjdź Za Mnie' to jedyna w swoim rodzaju walentynkowa historia. W nadchodzącym filmie w role główne wcielają się Jennifer Lopez, Maluma oraz Owen Wilson. Film zapowiada pierwszy singiel ze ścieżki dźwiękowej, 'On My Way' w wykonaniu samej JLo. Światowa premiera filmu – na początku lutego 2022 roku.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku