°C

STEVE KROEGER & SKYE HOLLAND / LADY PANK

Wydawnictwo Agora
STEVE KROEGER & SKYE HOLLAND Home

’Home' to historia dwojga ludzi, którzy oddalili się od siebie, jednak swoje wspólne spędzone chwile wspominają z nostalgią i tęsknotą. Będąc razem czuli się jak w tytułowym domu. 'Home' nie jest pierwszą wspólna produkcją Kroegera i Holland. Mają już na swoim koncie kilka przebojów, w tym 'Through The Night', 'Coastline' i 'So  Close' (10 miejsce na Billboard Dance Chart), a ich utwory znalazły się m.in. w programach telewizyjnych.

Utwór 'Home' zapowiadał EP-ki o tym samym tytule.

 

 

LADY PANK Drzewa

’Drzewa' to najnowsza piosenka zespołu Lady Pank, która promuje nadchodzący album 'LP40′. Towarzyszy jej teledysk w reżyserii Pascala Pawliszewskiego. 

Co ważne, ukaże się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80., ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych Artystów. 

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku