°C

Sport cafe: Vidin spokojny, Mazurczak bezradny, Cel doskonały!!!

Sport Cafe
 

Sport cafe poświęcamy dziś kolejnej porażce Enei Zastalu BC Zielona Góra. Zespół Olivera Vidina uległ w fatalnym stylu Twardym Piernikom Toruń i była to 3 porażka z rzędu wicemistrzów Polski(poprzednie w Astanie i Sopocie).

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Zastalu stwierdził, że jest spokojny o ciąg dalszy sezonu, a problemem zespołu jest – według niego – zmęczenie drużyny po locie do Kazachstanu i mała rotacja zawodników w składzie.

Andy Mazurczak, z którym rozmawialiśmy dość bezradnie mówił o postawie zespołu. Cały w skowronkach był za to Aron Cel z Twardych Pierników, który zdobył 24 punkty, zebrał 6 piłek i miał 7 zbiórek. Trafił wszystkie swoje rzuty, a po meczu rozmawialiśmy z nim o Piernikach, Zastalu i…jego życiu. Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku