°C

Sport cafe – Janusz Jasiński: Zostań współwłaścicielem Zastalu!

fot. Jacek Białogłowy
 

Enea Zastal BC Zielona Góra sprzedaje od kilkudziesięciu godzin akcje klubu - każdy może po ich zakupie zostać jego współwłaścicielem. Od środy do rozpoczęcia programu Sport cafe na 97.1 fm sprzedano już akcje za ponad 36 tysięcy złotych. A w naszym programie dziś rozmowa z właścicielem klubu - Januszem Jasińskim.

Ten zachęca do kupowania akcji. Do tego, żeby w ten sposób stać się członkiem koszykarskiej społeczności, a jednocześnie wspomóc klub.

Jednocześnie odpowiada na pytania o stan klubu – o to, co liczbowo opisano w jego bilansie. Mówi, po co właściwie klub przeprowadza tę nowatorską operację.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku