°C

SORRY BOYS Absolutnie, Absolutnie

Sorry Boys, którzy zadebiutowali w 2010 roku albumem 'Hard Working Classes', są jednym z najbardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Dwa kolejne wydawnictwa grupy, to 'Vulcano' z 2013 roku oraz 'Roma', która ukazała się w 2016 roku i była nominowana do Fryderyka w kategorii Album Roku Alternatywa. Na początku maja ukazała się czwarta płyta Sorry Boys zatytułowana 'Miłość'.

To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. Drugim singlem promującym album jest utwór ‚Absolutnie, absolutnie’.
”Miłość’ jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów. Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na ‚Miłość’ był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy.”
Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic.
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.