°C

SONIA / MARGARET; NATALIA SZROEDER

Sony Music Poland
SONIA Oto Raj

Utwór 'Oto Raj', nagrany przez Sonię Szklanowską, uczestniczkę drugiej edycji 'Hotelu Paradise' otwiera nowy, 3 już sezon popularnego reality show, który startuje 22 lutego. Młoda dziewczyna z małej miejscowości, która śpiewała do szczotki przed lustrem, może rozpocząć przygodę w świecie muzycznym na profesjonalnym poziomie.
– Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu Hotelu Paradise byłam w szoku. Bardzo się ucieszyłam, że to właśnie ja dostałam taką szansę i uwierzono we mnie” mówi Sonia. Efekt końcowy muzycznej produkcji idealnie oddaje charakter programu, a piosenka zostanie wykorzystana w czołówce oraz oprawie muzycznej telewizyjnego show. Numer w popowym stylu przenosi słuchacza w klimat wakacji, beztroski i radosnych chwil.

Kompozytorami utworu są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski. 
– Są tysiące młodych osób, które latami próbują swoich sił w muzyce, nagrywając covery w domu, a do mnie los się uśmiechnął i od samego początku zajęli się mną profesjonaliści – mówi Sonia.

 

 
 
MARGARET; NATALIA SZROEDER Sold Out

Margaret nagrała kawałek 'Sold Out' z Natalią Szroeder. Obie piosenkarki występują też w klipie. Wbrew temu, co może sugerować tytuł, 'Sold Out' jest piosenką w języku polskim. Słychać tu inspiracje hip-hopem i urban music. Sam klip jest natomiast stylowy, klimatyczny, drapieżny i bardzo zmysłowy. Jako taki przypadł do gustu fanom Margaret.

Artystka coraz śmielej czuje się w muzyce hip-hop. Po nominowanej do Fryderyka płycie 'Gaja Hornby' przyszła pora na kolejny album, na którym artystka ponownie inspiruje się właśnie tym gatunkiem muzycznym. Do sklepów trafiła właśnie nowa płyta Margaret 'Maggie Vision'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku