°C

SMITH & THELL / KINGS OF LEON

Sony Music
SMITH & THELL – Radioactive Rain
 
To kolejny radiowy hit, który przedstawia charakterystyczne brzmienie zespołu. 'Radioactive Rain' to pierwsze wydawnictwo szwedzkiego duetu pop-folkowego Smith & Thell w 2021 roku. Wydany 1 stycznia singiel stanowi kolejną zapowiedź drugiego albumu studyjnego LP Duetu, zatytułowanego 'Pixie’s Parasol'. Wydawnictwo, które ukaże się 5 lutego 2020 roku będzie pierwszym albumem LP Smith & Thell od blisko czterech lat – od czasu premiery ich debiutanckiego krążka 'Soulprints”' w 2017 roku.
 
 

 

KINGS OF LEON – The Bandit 
 

Kings of Leon powracają! Zespół podzielił się właśnie dwoma nowymi utworami, które zapowiadają ich nadchodzący album 'When You See Yourself'. Pierwszemu z singli towarzyszy czarno-biały teledysk, w którym obserwujemy zespół grający swój nowy utwór The Bandit na żywo. Zobaczcie! 'When You See Yourself' będzie miał swoją premierę już 5 marca 2021 roku.

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku