°C

SM to nie wyrok

I.Kwiatkowska
 

Są grupą samopomocową wspierającą psychicznie chorych na stwardnienie rozsiane i ich rodziny, ale także oferującą wspólną rehabilitację w mieście i na obozach rehabilitacyjnych. Załatwiają niezbędny sprzęt dla chorych i uczestniczą w pracach badawczych. Kierują się zasadą,że rehabilitacja i psychika to najważniejsze i jedyne skuteczne i sprawdzone narzędzia w walce z SM utrzymujące chorego w dobrej kondycji nawet przez kilkadziesiąt lat. Sami są tego dowodem. Biegusy - Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane - bo o nich mowa - to bohaterowie dziewiątego odcinka cyklu:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku