°C

SISTARS / MAROON 5 / BRODKA

Sony Music Polska
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już dziewięć rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2004!

Dziś w głosowaniu kolejne 3 tytuły. Tym razem hity Sistars, Maroon 5 i Moniki Brodki! Na hity z 2004 głosujemy do północy w niedzielę!

SISTARS Sutra

W 2004 roku ukazał się jedyny minialbum formacji pt. ‚EP’. Na płycie znalazła się prawdopodobnie najpopularniejsza piosenka Sistars – ‚Sutra’, wyróżniona Fryderykiem w kategorii produkcja muzyczna roku. 

 
 
MAROON 5 This Love

Ta piosenka została napisana przez lidera grupy Maroon 5 – Adama Levine’a na ich debiutancki albumu ‚Songs About Jane’. Utwór wszedł do pierwszej dziesiątki większości notowań, w tym kilku notowań magazynu Billboard, włączając w to pierwszą pozycję w Hot Adult Top 40 Tracks. W rozgłośniach objętych siecią Nielsen utwór był trzecim najczęściej emitowanym w 2004, będąc odtworzonym 438 589 razy.

Nagranie było zremiksowe przez Kanyego Westa w maju 2004 pod tytułem ‚This Love (Kanye West remix)’. Także Michael Bublé wydał cover piosenki na swoim DVD ‚Caught In The Act’.

 
 
BRODKA Ten

Laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol w 2004 wydała swój debiutancki album studyjny ‚Album’, który uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy. Artystka ma koncie pięć albumów oraz sześć Fryderyków

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 29. maja o godzinie 18.00!

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku