°C

SIMPLY RED – Blue Eyed Soul

 

Simply Red powraca po 4 latach z albumem 'Blue Eyed Soul'. Nowy krążek zawiera 10 zróżnicowanych utworów; począwszy od rytmów funky poprzez soulowe beaty, kończąc na klasycznych emocjonalnych balladach. Nowy longplay Simply Red będzie jest 12 albumem w ich 35-letniej karierze!

Pierwszy singel ‚Thinking Of You’ to nowoczesne połączenie swaggowego popu z charakterystycznym funkowo-soulowym brzmieniem Simply Red oraz wyjątkowym wokalem Micka Hucknalla. Kolejnym opublikowanym singlem jest ‚Sweet Child’ – klasyczna ballada Micka z zespołem.

Album został nagrany w londyńskim British Grove Studios. Wszystkie utwory skomponował Mick Hucknall, a obowiązki producenta po raz kolejny spełnił Andy Wright, który współpracuje z zespołem od wielu lat.

Simply Red osiągnął łącznie ponad milliard odsłon na Youtube, sprzedał 60 milionów płyt na całym świecie, a albumy nadal cieszą się ogromną popularnością.

– W takim momencie mojej kariery mógłbym zdecydować się na nagranie mrocznego, refleksyjnego albumu, rozliczyć się z przeszłością. Wielu artystów w moim wieku to robi, lecz… Nie ja! Chciałem nagrać coś mocnego! Coś co poderwie publiczność. Chcę się po prostu dobrze bawić. – komentuje Mick Hucknall.

 

Spis utworów:
1. Thinking Of You
2. Sweet Child
3. Complete Love
4. Take A Good Look
5. Ring That Bell
6. Badbootz
7. Don’t Do Down
8. Riding On A Train
9. Chula
10. Tonight

/BMG

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku