°C

SHAWN MENDES; CAMILA CABELLO – Seniorita

Gorrrrrrąco! Shawn Mendes i Camila Cabello razem w piosence 'Señorita'! Nominowani do Grammy, autorzy wielu światowych przebojów – Shawn Mendes i Camila Cabello – połączyli siły, czego efektem jest gorący singiel 'Señorita'.

Autorami utworu są Shawn Mendes, Camila Cabello, Andrew Watt, Benny Blanco, Ali Tamposi, Charli XCX, Jack Patterson oraz Cashmere Cat. Za produkcję odpowiadają Andrew Watt i Benny Blanco przy współpracy z Cashmere Cat.

‚Señorita’ doczekała się również gorącego teledysku w reżyserii Dave’a Meyersa. 

Urodzony w Toronto Shawn Mendes wydał swój trzeci album, zatytułowany po prostu ‚Shawn Mendes’, w maju 2018. Krążek zadebiutował na szczycie Billboard 200, jak również znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes w ponad 80 krajach. Materiał okazał się jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku, a Shawn stał się trzecim w historii najmłodszym artystą z trzema debiutami na #1 Billboard 200. Artysta był nominowany do Grammy w kategoriach Piosenka roku (‚In My Blood’) oraz Najlepszy album wokalny pop. W ramach promocji wydawnictwa wokalista ruszył na światowe tournée, w ramach którego odwiedził m.in. Polskę. 

Pochodząca z Kuby wokalistka i kompozytorka Camila Cabello debiutowała albumem ‚CAMILA’ w styczniu 2018, za który otrzymała rewelacyjne recenzje. Zarówno krążek, jak i singiel promujący materiał – ‚Havana’ – trafiły na szczyt zestawień Billboard. Tym samym Camila była pierwsza solową Artystką od niemal 15 lat, która w tym samym tygodniu królowała na listach Hot 100, Billboard 200 i Artist 100. Cabello ustanowiła również rekord iTunes, trafiając na pierwsze miejsce w 110 krajach. Artystka otrzymała nominacje do Grammy w kategoriach Najlepszy album wokalny pop oraz i Najlepsze wykonanie solowe pop (‚Havana’). Camila zdobyła Video Music Awards w kategoriach Artystka roku i Teledysk roku. Na ceremonii American Music Awards 2018 otrzymała cztery statuetki. Zanim rozpoczęła karierę solową, odnosiła sukcesy z girlsbandem Fifth Harmony.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.