°C

SHAKIN’ STEVENS / PEARL JAM

Dream Music

SHAKIN STEVENS Wild At Heart

Z okazji celebracji 40 lat niesamowitej kariery, Shakin’ Stevens zapowiada kolejny, wyjątkowy album – ‚Fire In The Blood’. Podstawowa wersja nowego longplay’a będzie kolekcją 26-ciu legendarnych hitów Stevensa. Album ukaże się także w trzypłytowej wersji, która zawierać będzie aż 54 utwory! Premiera albumu odbędzie się 27 listopada!

– Rozszerzona wersja ‚Fire In The Blood’ zawierać będzie wszystkie wydane przeze mnie single!– wspomina Shakin’ Stevens. – To ukazuje zakres muzycznych stylów, w których poruszałem się na przestrzeni tych 40-stu fantastycznych lat mojej kariery. Począwszy od surowego rock’n’rolla, do klasycznego rocka i country bluesa oraz wielu pokrewnych gatunków w międzyczasie – komentuje Artysta.

Michael Barratt znany jako Shakin’ Stevens to jeden z najznakomitszych artystów wszechczasów! Do tej pory opublikował aż 20 albumów studyjnych! Krążek ‚Shaky’ wydany w 1981 roku podbił listy przebojów aż w dziewięciu krajach: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Danii, Norwegii, Holandii i Austrii. Z kolei longplay ‚The Ole House’ został okryty złotem w 4 krajach (Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwecja) oraz platyną w Australii. Inne docenione płyty Artysty to również: ‚Give Me Your Heart Tonight’, która została okryta platyną w Wielkiej Brytanii oraz złotem w 5-ciu innych krajach, ‚The Bop Won’t Stop’ oraz ‚Lipstick, Powder And Paint’. Single takie jak ‚This Ole House’, ‚Green Door’ czy ‚You Drive Me Crazy’ wpisały się na stałe do kanonu muzyki rozrywkowej i wciąż zdobywają nowych fanów na całym świecie!

 

 

PEARL JAM Get It Back

Pearl Jam z premierowym utworem! W serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór Pearl Jam – ‚Get It Back’. Utwór został nagrany na potrzeby charytatywnej składanki ‚Good Music To Avert The Collapse Of American Democracy, Volume 2’, która była dostępna przez 24 godziny 2 października. Teraz piosenka pojawiła się w serwisach cyfrowych.

Przypominamy, że podstawową dyskografię Pearl Jam zamyka album ‚Gigaton’ wydany w marcu 2020, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony fanów oraz krytyków muzycznych.

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku