°C

SCOTT HELMAN Hang Ups

Kiedy miał 10 lat dostał swoją pierwsza gitarę i ... to był przełomowy moment. Karierę rozpoczął bardzo wcześnie, jeszcze jako nastolatek. Pochodzi z Toronto, gra i pisze piosenki samodzielne. Drżyj konkurencjo, nadchodzi Scott Helman!

Piosenki z pierwszej 3-utworowej EP-ki pokazały się kiedy kończył swoją edukację w szkole, Piosenki z kolejnej, tym razem utworów było 7 już trafiły do 100 Listy Kanadyjskich hitów. Pierwszy oficjalny debiutancki singiel nosił tytuł ‚Bungalov’, piosenka przyniosła mu nominację do jednej z muzycznych nagród w 2015 roku. Pierwszy długogrający album w karierze Kanadyjczyk wydał przed rokiem.

 

Dziś dociera do nas kolejny z obiecujących singli Scotta. Co ciekawe, to nie jest utwór z albumu ‚Hôtel de Ville’, czyżby szykowała się jakaś premiera?

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.