°C

SARSA – Zakryj

 

Najnowszy album Sarsy – 'Zakryj' – to doświadczenie nie tylko muzyczne, ale i wizualne. Artystka od samego początku podkreślała, że wielką inspiracją przy tworzeniu nowego materiału było zjawisko synestezji oraz przekonanie, że muzyka to wielowymiarowe zjawisko wykraczające ponad dźwięki. Między innymi dlatego wokalistka i songwriterka postanowiła przygotować coś, czego nie zrobiła przed nią żadna inna polska artystka – stworzyła wspólnie z Matą „Smerą” 10 unikalnych canvas na każdą z piosenek z regularnej edycji albumu. 'Zakryj' to pierwszy polski album w Spotify z dedykowanymi canvas dla każdej piosenki!

Jak przyznaje Sarsa:

‚Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być pierwszą artystką w Polsce, która ma canvasy do każdego utworu na płycie. Album ‚Zakryj’ jest komunikowany bardzo wizualnie, między innymi poprzez obrazy, które namalowałam do każdego z utworów i które znajdują się w artworku. Tym bardziej cieszę się, że na Spotify będzie spójna komunikacja z fizyczną wersją płyty oraz teledyskami do singli. Wiem, że fani bardzo czekali na tę niespodziankę.

‚Zakryj’ to trzeci album w dorobku Sarsy, następca płyt ‚Zapomnij Mi’ (2015, platynowa płyta) oraz ‚Pióropusze’ (2017, złota płyta). Premierowe wydawnictwo promują single ‚Zakryj’, ‚Carmen’ oraz ‚Tęskno Mi’. Autorem sesji okładkowej jest jeden z najbardziej uznanych polskich fotografów, Jacek Poremba. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

Nad ‚Zakryj’ Sarsa muzycznie pracowała w swoim studio w Gdyni. Wydawnictwo zawiera różnorodny materiał: zarówno nostalgiczne utwory balladowe, jak również bardziej upbeatowe kompozycje. Nie zabraknie również utworu ‚Nienaiwne’, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym ‚sarsostylu’.

Spis piosenek:
1. Intro Zanim (Serce Będę Miała Chłodne)
2. Tęskno Mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So cold
9. Modlitwa
10. Ta Piosenka
11. Motyle i Ćmy – Stendek Remix
12. Nie Rób Nic
13. Heal Me
14. Zakryj – live session
15. Carmen – live session

/Universal Music Polska

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku