°C

SARSA Carmen

Singiel 'Carmen' to utwór będący kontynuacją muzyczną i wizualną singla 'Zakryj' , który osiągając pierwsze miejsce airplay w Polsce oraz milionowe wyświetlenia Video stał się najczęściej nuconym utworem jesieni 2018r ! Czy 'Carmen' powtórzy ten sukces?

Już teraz trzeci album Sarsy jest jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku! Artystka zapowiada swoją trzecią płytę kolejnym osobliwym utworem będącym połączeniem poetyckiego tekstu z bardzo nośną orkiestrową aranżacją. Słychać, że artystka w dalszym ciągu stawia na żywą instrumentację, a jej produkcje muzyczne wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

 

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producentka muzyki, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

„Utwór ‚Carmen’ to bardzo osobista kompozycja. ‚Carmen’ jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno. To nie zawsze musi być miłość między dwojgiem ludzi bo ‚Carmen’ może być miłością do używek, czy ekstremalnych doznań, które na dłuższą prowadzą do destrukcji” opisuje sama Artystka.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.