°C

SAM SMITH – I Feel Love

 

Sam Smith coveruje klasyczny utwór 'I Feel Love' z repertuaru Donny Summer! Za produkcję odpowiada stały współpracownik Artysty, Guy Lawrence (Disclosure).

Singiel Sama ‚How Do You Sleep?’ sprzedał się w liczbie przekraczającej 3 mln egzemplarzy oraz zdobył ponad 400 mln streamów. Wiralowy teledysk w reżyserii Granta Singera z choreografią Parris Goebel do tej pory obejrzano ponad 144 mln razy. Smith wspólnie z Normani wydali przebojowy ‚Dancing With A Stranger’, który jest jednym z najchętniej streamowanych utworów 2019 roku (ponad miliard streamów oraz status platyny w 19 krajach).

Kanał Sama Smitha na YouTube subskrybuje ponad 10 mln użytkowników – łącznie tylko ośmiu brytyjskim artystom udała się ta sztuka. Wokalista sprzedał ponad 25 mln egzemplarzy albumów na całym świecie i siedem razy trafiał na szczyt list przebojów w UK. Jest laureatem czterech Grammy, trzech BRIT, Oscara i Złotego Globu (za piosenkę ‚Writing’s On The Wall’ nagraną do filmu o Agencie 007).

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku