°C

ROD STEWART; ROBBIE WILLIAMS – It Take Two

 

Rod Steart z The Royal Philharmonic Orchestra! Wokalista i autor piosenek świętuje 50-lecie solowej kariery. 'You’re In My Heart' to największe hity Artysty w nowych aranżacjach The Royal Philharmonic Orchestra. Wydawnictwo zawiera nową wersję 'It Takes Two' z Robbiem Williamsem oraz premierowąpiosenkę 'Stop Loving Her Today'. Premierę płyty zaplanowano na 22 listopada.

Rod Stewart (uhonorowany tytułem szlacheckim w 2016 roku) świętuje 50-lecie solowej działalności. Legendarny wokalista i autor piosenek jest jednym z najlepiej sprzedających się muzycznych artystów wszech czasów, czego dowodem 250 milionów płyt, które rozeszły się na całym świecie w czasie jego wspaniałej kariery. Stewart ma na koncie 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA. W hołdzie temu znakomitemu twórcy, przygotowano nowy album, dzięki któremu fani poznają największe przeboje Roda w zupełnie odmienionych wersjach. ‚You’re In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra’ to połączenie charakterystycznego głosu z popularnych piosenek z aranżacjami w wykonaniu The Royal Philharmonic Orchestra. W efekcie powstało ponadczasowe dzieło zachowujące siłę, ducha i pasję, które od zawsze towarzyszyły Stewartowi.

 

Na album trafiła nowa wersja piosenki ‚It Takes Two’ z gościnnym udziałem Robbiego Williamsa, jak również premierowy utwór ‚Stop Loving Her Today’ Roda Stewarta. Płyta ukaże się 22 listopada jako 1CD oraz 2CD z pełną orkiestrową aranżacją.

 

Za produkcję ‚You’re In My Heart’ odpowiada Trevor Horn. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku