°C

JUBËL / RITON; NIGHTCRAWLERS; MUFASA; HYPERMAN

Warner Music
JUBËL Weekend Vibe

Szwedzki, elektroniczny duet JUBËL powraca z najnowszym singlem 'Weekend Vibe', który w środku zimy przeniesie słuchaczy do słonecznych wakacji. 

Przybliżając nowy odcień brzmienia JUBËL, 'Weekend Vibe' to melodyjny, electropowy hymn, wypełniony gitarowymi riffami, rozedrganą linią basu i energetycznymi dęciakami. Mając już na koncie wiele sukcesów, Sebastian Atas główny producent i wokalista duetu, oraz Victor Sjöström, autor piosenek oraz instrumentalista, są gotowi, by JUBËL stał się światowym fenomenem. Urozmaicając swe brzmienie, dodając elektroniczny sznyt, z pogodnymi wokalami, zmyślną produkcją i imprezowym charakterem, duet jest na najlepszej drodze, by osiągnąć swój cel.

 

 
 
 
RITON; NIGHTCRAWLERS; MUFASA; HYPERMAN Friday – Dopamine Re-Edit

Mufasa i Hypeman stali się gwiazdami internetu za pomocą słynnego filmiku, który rozjaśnił wszystkim ponure miesiące kwarantanny, przemieniając taneczny klasyk lat 90. – 'Push The Feeling On' Nightcrawlers w hymn piąteczku. Video stało się sensacją mediów społecznościowych i pojawiło się w programie BBC’s The One Show, a filmiki odnoszące się do trendującego wideo nagrali m.in. Katy Perry, Kanye West, czy Gordon Ramsey. 

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku