°C

RITA ORA – Phoenix

Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora prezentuje studyjny album "Phoenix". Najnowszym singlem, który promuje album jest utwór 'Let You Love Me'. Poprzednie mega przeboje artystki: 'Your Song' i 'Anywhere', były grane przez największe stacje radiowe.

 

Singiel ‚Anywhere’ dotarł na szczyt i był numerem 1 w polskich rozgłośniach a w serwisach streamingowych odsłuchano go ponad 5,5 mln razy. Co więcej, Rita miała też okazję nagrać singla z Aviciim (‚Lonely Together’) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze ‚For You’, który znalazł się na ścieżce do ‚Nowego oblicza Greya’. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet ‚Girls’ nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli Xcx. Wszystkie wymienione hity znajdują się na płycie ‚Phoenix’.

 

Jak tłumaczy Rita: „Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo zależało mi na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam”.

 

 

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta „Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

 

Lista piosenek:
1. Anywhere
2. Let You Love Me
3. New Look
4. Lonely Together
5. Your Song
6. Only Want You
7. First Time High
8. For You (Fifty Shades Freed)
9. Summer Love
10. Girls
11. Keep Talking
12. Hell Of a Life
/Warner Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.