°C

REMO; MAYK Nie Wracaj Więcej

'Wszystko Tyko Nie Miłość'- taki tytuł będzie nosił nadchodzący album przygotowany w kolaboracji Remo & Mayk. Premiera krążka zapowiadana jest na okres nieco bardziej "śnieżny" i kojrzący się z gościem w czerwonym stroju, podrzucającym prezenty do butów (oczywiście przedtem porządnie wyszorowanych) - tj. dokładnie na 6 grudnia 2019 r. Jednak już teraz przedstawiamy pierwszy singiel promujący to wydawnictwo!

‚Nie Wracaj Więcej’ to opowieść o zdradzie i wyzwoleniu z toksycznej relacji. Czas jest niezwykle cennym, jeżeli nie najcenniejszym dobrem, jakim dysponujemy. Czasami należy odbić się od brzegu i wypłynąć na poszukiwania bezpiecznego lądu – tam, gdzie nasze cenne godziny zostaną dobrze wykorzystane. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.