°C

Ranking najlepszych hitów RZG z 2011 roku

Universal Music
15. AURA DIONE Geronimo
14. SUPERHEAVY Miracle Worker
13. OLLY MURS; RIZZLE KICKS Heart Skips A Beat
12. PATRYCJA KOSIARKIEWICZ Tratwa
11. GYM CLASS HEROES; ADAM LEVINE Stereo Hearts
10. ENEJ Radio Hello
9. BLUE CAFE Buena
8. RIHANNA Man Down
7. BRUNO MARS Just the Way You Are
6 SYLWIA GRZESZCZAK Małe Rzeczy
5. LANA DEL REY Video Games
4. MAROON 5; CHRISTINA AGUILERA Moves Like Jagger
3. EDYTA BARTOSIEWICZ Witaj W Moim Świecie
2. ADELE Someone Like You
1. GOTYE; KIMBRA Somebody That I Used To Know

 

To był ekscytujący tydzień, konkurencja bardzo silna. Wygrał najlepszy – hitem 2011 roku zostało nagranie Gotye i Kimbry!

 

Od  dziś do niedzieli w tabeli głosowań będziemy szukać najlepszej piosenki z roku 2012! Sprawdzaj codziennie pozycję swojego faworyta i głosuj! Każdego dnia do listy dołączy nowa trójka nagrań nominowanych, aż do finalnej 15.

W każdy piątek po 18.00 poszerzona lista najlepszych z najlepszych z danego roku. Zapraszamy na najbliższe wydanie audycji już 24. lipca! Ranking podsumowujący każdy kolejny rok znajdziesz na www w każdy poniedziałek!

Sprawdź wcześniejsze rankingi.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku