°C

RALPH KAMIŃSKI 'Młodość'

 

Druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty 'Morze', która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju.

Wraz z płytą 'Młodość' prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowy utwór 'Kosmiczne Energie' – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym zapowiedział nową i ekscytującą podróż w swoim życiu. Słuchając płyty 'Młodość' możecie w niej uczestniczyć wspólnie z Ralphem.

Już 31 stycznia 2020 roku ta jedna z najlepszych płyt roku 2019 ukaże się na winylu. Jego wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Sama płyta, podobnie jak poligrafia wydawnictwa autorstwa Dawida Grzelaka, będzie w kolorze białym.

 

Lista piosenek:
1. Zielony Samochód
2. 2009
3. Autobusy
4. Kosmiczne Energie
5. Tygrys
6. Klub D
7. Tata
8. Młodość
9. Wszystkiego Najlepszego

/MTJ Agencja Artystyczna/ Fonobo Label


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku