°C

Puls Miasta 27.11.2021

fot. Janusz Życzkowski

W tym magazynie mówimy więcej o rozbudowie minizoo w ogrodzie botanicznym, rekrutacji do zielonogórskiej policji oraz o kiosku do samodzielnych badań profilaktycznych, który stanął w siedzibie NFZ przy ul. Podgórnej. Kolejny raz zaglądamy na wiadukt przy ul. Zjednoczenia, gdzie miały zacząć się roboty przy przebudowie. Jak się dowiedzieliśmy, prace się przesuną. Kolejny Leśny Sad, czyli miejsce do odpoczynku dla mieszkańców powstaje przy stawie w Raculce – szczegóły zdradzili nam leśnicy. A na koniec o jubileuszach miasta – mieszkańcy wybrali hasło promujące obchody, niebawem mamy poznać ich wstępny plan:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku