°C

Puls Miasta 25.09.2021

fot. Janusz Życzkowski

Początek tygodnia upłynął pod znakiem protestu ratowników medycznych. Prawie 30 osób złożyło wypowiedzenia z pracy w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze. Do zielonogórzan dotarła też informacja o powołaniu spółki, która zajmie się w mieście budową mieszkań komunalnych. Ma ich być około 500, pierwsza lokalizacja to teren za osiedlem Mazurskim. W magazynie także o miejscach żłobkowych dla najmłodszych – otwarto nową, wyremontowaną filię przy al. Wojska Polskiego. Będzie też o milionowych oszustwach związanych tytoniem, zatrzymaniach mieszkańców miasta oraz zakażeniach koronawirusem w szkołach i organizacji pracy placówek oświatowych. Zapraszam do posłuchania:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku