°C

Puls Miasta 23.10.2021

fot. Janusz Życzkowski

Zmieni się wygląd Kaczego Dołu. Pod hasłem „Zwijamy afsalt z Kaczego Dołu”, w ubiegłą sobotę odbyły się konsultacje z mieszkańcami. Mamy już ich wyniki.

W poniedziałek zielonogórzan zelektryzowała wiadomość o ścięciu krzyża przy ul. Spawaczy. 31-latek, który jest podejrzany o ten akt wandalizmu usłyszał już zarzuty.

W magazynie również o przygotowaniach szpitala tymczasowego w Zielonej Górze do kolejnej fali zakażeń koronawirusem. Będzie też o oszustach „na prąd” – jedna z mieszkanek uwierzyła w sms o niedopłacie i straciła ponad 20 tysięcy złotych.

Kolejny temat to łowienie ryb – dwa stawy: przy ul. Waszczyka i E. Plater zostały dodatkowo zarybione, a ponieważ mieszkańcy chętnie łowią, ryby wpuszczono do kolejnego zbiornika w mieście. Na koniec powiemy o zielonych ekranach dźwiękochłonnych na Trasie Północnej – pobazgrane zapory zostały obsadzone roślinami:Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku