°C

POLA RISE; ANDY WARD / DARIA ZAWIAŁOW

Sony Music Polska
POLA RISE; ANDY WARD We Are Done

Po świetnie przyjętych utworach 'Higher' i 'Mama Said', polsko-australijski duet Pola Rise & Andy Ward prezentuje już trzeci singiel oraz klip z nadchodzącego wspólnego wydawnictwa.

Utwór 'We Are Done' możemy odczytywać w dwóch wymiarach, z jednej strony jest to opis toksycznej relacji, w której dwie osoby szantażują się nawzajem emocjonalnie, z drugiej jest to symboliczne rozliczenie się z minionym rokiem.

 

 
 
 
DARIA ZAWIAŁOW Kaonashi

’Kaonashi' to tytuł najnowszego singla Darii Zawiałow. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu Artystki. W teledysku promującym utwór wystąpił Dawid Ogrodnik!
Trzeci album w karierze Darii Zawiałow ukaże się jeszcze w tym roku. 

Tytuł jest zaczerpnięty z mojego ulubionego anime 'Spirited Away: w Krainie Bogów'. Kaonashi to bóg bez twarzy, postać balansująca na pograniczu dobra i zła, która podąża za główną bohaterką Chihiro. Wysysający ludzkie uczucia Kaonashi budzi skrajne emocje, bo nie postrzega świata dualistycznie, a każde jego złe działanie jest relatywne. Mimo to pod warstwą mroku kryje się w nim również światło. I właśnie o takiej postaci opowiada ten utwór – mówi Daria.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku