°C

Pięciobój radiowy [LISTA AUDYCJI]

Pięciobój Radiowy
 

Radio Zielona Góra zadaje pytania. Z ciekawości. Ulubione rzeczy, relacje z ludźmi, myśli i idee, marzenia i życie. Pięć pytań, z którymi mierzą się najznamienitsi zielonogórzanie.

Najnowszy Odcinek:

#11
Kolejnym gościem pięcioboju radiowego jest trener Falubazu Zielona Góra Adam „Sqóra” Skórnicki

#1
Pierwszą osobą, która zmierzyła się z „Pięciobojem Radiowym” jest ikona zielonogórskiego żużla, wieloletni kapitan Falubazu Zielona Góra – Piotr Protasiewicz.

 

#2
Tym razem z „Pięciobojem Radiowym” zmierzył się Przemysław Mycan – napastnik Piłkarskiego Falubazu.

 

#3
Tym razem w szranki z pięciobojem radiowym stanęła Adrianna Borek – zielonogórska artystka kabaretowa.

 

#4
Tym razem z Pięciobojem Radiowym zmierzył się Tomasz „Osa” Oszmiański – Zielonogórski DJ, Głos RZG.


#5
Tym razem z Pięciobojem Radiowym zmierzyła się Kinga Grześków – Artystka, Akrobata, Zwyciężczyni największego w Polsce Talent Show.

 

#6
Następnym gościem Pięcioboju Radiowego był Marcin Nitschke – Wielokrotny medalista Europy i Polski w snookera. 

 

#7
Kolejnym gościem Pięcioboju radiowego był żużlowiec – wielokrotny drużynowy mistrz świata, indywidualny wicemistrz świata z 2017r  – Patryk Dudek.

 

#8
Kolejnym gościem, który zmierzył się z pięciobojem radiowym był jeden z głosów RZG, 1/2 Dobrego początku dnia – Damian Muńko

 

#9
Kolejnym gościem Pięcioboju Radiowego był nowy nabytek Falubazu Zielona Góra – Martin Vaculik

 

#10 
Dziesiątym gościem, który zmierzył się z pięciobojem radiowym jest wielokrotna mistrzyni świata w pięcioboju nowoczesnym – Anna Sulima-Jagiełowicz:

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku