°C

PET SHOP BOYS – Hotspot

 

Album 'Hotspot' został napisany i nagrany głównie w Berlinie i Los Angeles. Płytę wyprodukował i zmiksował Stuart Price.

Wydawnictwo zawiera 10 premierowych utworów autorstwa duetu Tennant/Lowe, w tym ujawniony niedawno pierwszy singiel 'Dreamland' z gościnnym udziałem Years & Years. Drugim singlem jest utwór 'Burning The Heather', w którym usłyszeć można gitarę Bernarda Butlera (Suede, The Tears).

 

Pet Shop Boys tak mówią o albumie: „Większość muzyki w ciągu ostatnich 10 lat napisaliśmy w Berlinie. Praca nad nowym albumem w legendarnym studio Hansa, była bardzo ekscytującym doświadczeniem i dodała nowy wymiar naszemu brzmieniu”.

’Hotspot' to trzecia cześć trylogii płyt Pet Shop Boys wyprodukowanych przez Stuarta Price’a. Pierwszą był album 'Electric' z 2013 roku, a drugą 'Super' z 2016.

 

Lista piosenek:

1. Will-O-The-Wisp
2. You Are The One
3. Happy People
4. Dreamland (Featuring Years & Years)
5. Hoping For A Miracle
6. I Don’t Wanna
7. Monkey Business
8. Only The Dark
9. Burning The Heather
10. Wedding In Berlin

/Mystic Production


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku