°C

PAWEŁ DOMAGAŁA – 1984

 

'1984' jest podsumowaniem pierwszej rundy meczu: Paweł Domagała kontra świat. To płyta bardzo osobista, znajdziecie tu dużo autorefleksji i powrotów do dzieciństwa. Czy jestem takim człowiekiem, jakim chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Mam nadzieję, że pytania z '198'” będą inspirujące również dla Was - tak o nowej płycie mówi Paweł.

‚1984’ to rok urodzenia Pawła Domagały.

Do pracy przy albumie Paweł i Łukasz Borowiecki, który jest producentem albumu, zaprosili muzyków, z którymi nagrywali ‚Opowiem Ci O Mnie’ – perkusistę jazzowego Roberta Rasza, gitarzystów Tomasza „Serka” Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza. Na klawiszach zagrał Piotr Wrombel, na gitarze Paweł Domagała, na basie … Łukasz Borowiecki. Autorem tekstów jest Paweł Domagała, a muzykę napisali wspólnie z Łukaszem. Zespół ruszył w trasę, w czasie której zagra 41 koncertów.

Pierwszym singlem promującym album było nagranie ‚Weź Nie Pytaj’, kolejnym ‚Wystarczę Ja’.

 

 

Paweł Domagała. Aktor i muzyk. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą. W 2016 roku z Łukaszem Borowieckim nagrali debiutancki album ‚Opowiem Ci O Mnie’.

 

Lista piosenek:

1. Radom
2. W połowie Drogi
3. Weź Nie Pytaj
4. Wystarczę Ja
5. Czasami
6. Obietnica
7. Nie Zmarnuj Mnie
8. Najwięcej
9. Człowiek, Który Był Czwartkiem
10. Nie Przypominaj Mnie
11. Idę
12. Najgrubszy Anioł Stróż

/Mystic Production

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku