°C

PATRICK THE PAN; DARIA ZAWIAŁOW / ROSALIE.; KRÓL

Universal Music Polska
PATRICK THE PAN; DARIA ZAWIAŁOW Remanenty Serca
 
Miła niespodzianka z okazji premiery nowego wydania albumu 'Miło Wszystko'. Wydany w czerwcu 2021 roku album Patricka the Pana to album wyjątkowy w dyskografii Artysty pod wieloma względami. Został stworzony całkowicie podczas lockdownu, po raz pierwszy zaprosił inne osoby do wspólnego pisania tekstów i to pierwsze wydawnictwo Patricka, które pojawiło się na winylu!
Z tej okazji artysta postanowił odrobinę odświeżyć swój ostatni projekt wzbogacając go o duet z Darią Zawiałow! Remix piosenki powstał już przed wydaniem albumu na CD, a tekst do niej Artyści napisali w kwietniu tego roku, zdalnie, w jeden weekend, przez komunikator internetowy.
 
Punktem wyjścia do napisania piosenki była deskorolka.
 
 

 
 
ROSALIE.; KRÓL Potrzeba Skał

Choć zwykle to Rosalie. gościnnie udziela się na albumach innych artystów, tym razem to ona występuje w roli gospodarza. Swoją premierę właśnie ma utwór, w którym wokalistka zaśpiewała wspólnie z Królem!

– Od początku zależało mi, żeby ta piosenka była zaśpiewana w duecie. Bardzo się cieszę, że udało się nagrać utwór z Królem. Tekst do 'Potrzeba Skał', powstał we współpracy z Arkiem Sitarzem, z którym już niejednokrotnie mieliśmy okazję współpracować. To jeden z nielicznych tekściarzy, którzy w tak umiejętny sposób potrafią zachować całkowicie melodie, która w tym wypadku była esencją piosenki – zapowiada Rosalie.

’Potrzeba Skał' to początek końca celebracji albumu 'IDeal', który ukazał się nakładem Def Jam Recordings Poland w marcu 2020 roku. Fanów artystki czeka jednak jeszcze kilka spotkań z tym materiałem na żywo. Szczegóły trasy koncertowej poznamy w ciągu kilku najbliższych dni.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku